SOCIÁLNÍ SLUŽBY PRO SENIORY OLOMOUC
PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE
Musíš žít pro druhého, chceš-li žít pro sebe. Seneca
Sociální služby pro seniory Olomouc

Akce Chráněného bydlení - květen 2018

03. 05. 2018

10.5.2018 - Den matek

Zveme Vás ve 13 hodin do společenské místnosti, kde společně oslavíme Den matek.
Program vystoupení: Vítek Bodlák, který má 9 roků, je vítěz Ústředního kola Základních uměleckých škol v sólové hře na trubku Praha 2018, dále vystoupí bývalý sólista ve hře na trubku v Ústřední vojenské hudbě Praha, Vojenské hudbě Olomouc pan Vladimír Vavruša. Společně zahrají skladbu Josefa Haydna, Koncert Es dur, 2. věta – Largo. Můžete se také těšit na vystoupení dětí MŠ Radova a chvilku poezie s Mgr. Jaroslavou Slepicovou.

 

15.5.2018 – Úprava zahrádky

Zveme Vás v 10 hodin na zahrádku v Chráněném bydlení, kde společně osázíme truhlíky letničkami a vytrháme plevel v záhoncích s levandulí a růžemi. Společně si tak zpříjemníme posezení. Těšíme se na Vaši účast.

                                                                                                                                                           

17.5.2018 - Cestopis „CHORVATSKO“
Pojďme společně cestovat po Chorvatsku pomocí filmového projektu. Promítání proběhne od 9 hodin v tělocvičně suterénu budovy.

 

18.5.2018 – Cvičení vsedě

V pátek od 9 hodin se uskuteční v tělocvičně suterénu budovy, cvičení vsedě. Cvičení je vhodné i pro méně mobilní uživatele a na vozíku. Přijďte si procvičit svaly, klouby i paměť.

 

21.5.2018 – Konzultační odpoledne

Zveme Vás na konzultační odpoledne, které se uskuteční od 13 hodin ve společenské místnosti. Příjemně Vás překvapí studenti SŠ, ZŠ a MŠ prof. V. Vejdovského, přehlídkou a dovedností oboru masér.

 

31.5.2018 – Kácení Máje s grilováním

Zveme Vás dne 31. května 2018 ve 13 hodin na zahrádku Chráněného bydlení, kde společně oslavíme tradici našich předků. Občerstvení zajištěno (pivo, makrela).
Těšíme se na Vaši účast.

Novinky - výpis všech